Hakkımızda

Hakkımızda

  Sivas Yaşlam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2012 yılında kurulmuş olup, topluma karşı sosyal sorumluluğunun bir gereği olarak,eğitim ve rehabilitasyon faaliyetlerini “insan odaklı” bir anlayışla yürütmektedir.

Merkezimizde, Otizm(yaygın gelişimsel bozukluk), Zihin Engelli (Mental Retardasyon), İşitme Engelli Bireyler, Bedensel Engelli (Fizyoterapi), Uzay Terapi,Bobath terapi, Konuşma Terapisi, Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Aile Eğitimi gibi her türlü eğitim modern metotlarla yapılmaktadır.

Rehabilitasyon Merkezimiz, çağdaş, kurumsal bir iş anlayışı benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarıyla, hasta ve engelli haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli eğitim hizmeti sunmak için yola çıkmıştır.

Hasta ve Engelli memnuniyetini esas alan ve Engelli haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren Rehabilitasyon Merkezimiz, öğrencilerimiz ve ailelerinin dilek ve beklentilerinin takibi, Öğrenci ve ailelerinin şikayetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta ve engelli bireylerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret edilmektedir.

Yukarı Çık